سازمان داوطلبان جمعیت هلال احمر

فروش تابلوی هنری برای خوزستان

تابلوی مشترک چهار هنرمند، برای کمک به آسیب دیدگان از خشکسالی خوزستان فروخته می شود

مبلغ پروژه: 1,000,000,000 ريال
تعداد مشارکت: 5
مبلغ مانده: 993,780,000 ريال

فروش تابلوی هنری برای خوزستان
تابلوی مشترک چهار هنرمند، با مشارکت روزنامه شهروند برای کمک به آسیب دیدگان از خشکسالی در خوزستان فروخته می شود.
خوزستان که در بی آبی غرق شد؛ خیلی ها آستین بالا زدند. از نهادهای حاکمیتی گرفته تا موسسات خیریه و حتی مردم عادی. اهالی هنر هم در این میان بیکار ننشستند و گروهی از هنرمندان تجسمی، هنر خویش را به صورت عملی دستمایه گفتن از رنج‌های خوزستان و کمک به مردمان آن دیار کردند؛ بزرگمهر حسین‌پور، هادی حیدری، جمال رحمتی و کیارش زندی. چهار طراح و کارتونیست که خواستند این‌ بار هم به شیوه خود برای کاستن از آلام مردم کمکی کنند؛ ایده ای که درنهایت شد تابلویی آراسته به درددل‌های این روزهای خشکسالی در خوزستان.
تابلوی مشترک این چهار هنرمند قرار است بصورت جمع سپاری فروخته شده و هزینه آن صرف امور خیریه برای مردم خوزستان شود. شما هم می توانید در خرید این تابلوی هنری به هر مقدار که در توان دارید، مشارکت کنید. این تابلو پس از خرید، از سوی صاحبان آثار به موزه هنری علی اکبر صنعتی اهدا شده و به نمایش عمومی در می آید.

در صورت تمایل اطلاعات شخصی و شماره تلفن خود را جهت برقراری ارتباط در این پنل وارد نمایید. پس از پایان پروژه شما هم جزو صاحبان معنوی این اثر خواهید بود که اسم‌تان در تابلویی جداگانه کنار اثر درج و ماندگار می‌شود.

کمک به پنج قلوها

برای کمک به 5 قلوهای تازه متولد شده ایران آستین همت بالا بزنیم

مبلغ پروژه: 300,000,000 ريال
تعداد مشارکت: 47
مبلغ مانده: 240,170,000 ريال

برای کمک به 5 قلوهای تازه متولد شده ایران آستین همت بالا بزنیم تا کمترین خواسته‌های آنها محقق شود.

«آقا عابد» و «فاطمه خانم»  که پدری بیست‌وشش ساله و مادری بیست‌ودو ساله هستند بعد از چهار سال که حداکثر منتظر یک فرزند سالم بودند حالا به یک‌باره صاحب 5 فرزند شده اند. 5 قلوهایی که در گرمای ۵۰ درجه جنوب کشور و قطعی برق در یک اتاق 3 در 4 باید ماه‌های اول زندگی‌شان را سپری کنند. درست در زمانی که ممکن بود در یکی از همین روزهای بی‌برقی و گرمای طاقت فرسا جان این نوزادان به مخاطره بیفتد و راه چاره را ببندد. با کمک های شما مردم عزیز برای پنج قلوها یک موتور برق تهیه شد و زمانی که ساعت ها برق می رود این موتور برق جان نوزادان را نجات می دهد. اما این خانواده به حمایت هایی برای تهیه پوشک، شیر خشک، پزشک اطفال و خدمات کمک معیشتی هم نیاز دارند. جهت یاری این خانواده آستین همت بالا بزنیم که راه نیکی انداختن در دجله ادامه دارد....



انتخاب نوع پرداخت

همیار گرامی لطفا جهت مشارکت در پروژه یا سرفصل های دیگر شماره موبایل خود را وارد نموده، سپس روی دکمه بررسی سابقه و ادامه کلیک نمایید.
لطفا بعد از وارد کردن شماره تلفن همراه دکمه بررسی سابقه را بزنید